Zadzwoń

509 999 965

Napisz Do Nas

biuro@inter-sep.pl

UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE G1

UPRAWNIENIA ELEKTRYKA - INTER SEP

Uprawnienia elektryczne g1

Informacje o szkoleniu:
Uczestnikiem szkolenia może być każda osoba wykonująca zadania związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Wymagania:
ukończone 18 lat,
wykształcenie minimum podstawowe,

Korzyści
Dzięki naszym szkoleniom będziesz w pełni przygotowany do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji (E) i dozoru (D).

W ciągu jednego dnia możesz zdobyć uprawnienia dla grup G1, G2, G3.

Szkolenie trwa tylko 1 dzień!

Możliwe rabaty przy jednoczesnym zapisaniu się na pozostałe grupy szkoleń!

Nasz system rabatowy sprawia, iż wielu zadowolonych klientów powraca do nas z uśmiechem na twarzy.

Ważność uprawnień to 5 lat!

UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE G1

Podstawowe informacje

Gorąco zachęcamy do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na każde pytanie również telefonicznie.

 1. Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego
 2. Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV
 3. Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
 4. Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
 5. Urządzenia elektrotermiczne
 6. Urządzenia do elektrolizy
 7. Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
 8. Elektryczna sieć trakcyjna
 9. Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym
 10. Aparatura kontrolno – pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji; sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji

Bezpośrednio po szkoleniu Komisja Kwalifikacyjna przeprowadza egzamin ustny, po którym uzyskuje się Państwowe Świadectwo Kwalifikacji. Kursy prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, co wpływa na wysoką zdawalność.

 • przepisów dotyczących przyłączania urządzeń i instalacji do sieci ,dostarczania paliw i energii oraz prowadzenia ruchu i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci,
 • przepisów i zasad postępowania przy programowaniu pracy urządzeń ,instalacji i sieci z -uwzględnieniem zasad racjonalnego użytkowania paliw i energii,
 • przepisów dotyczących eksploatacji ,wymagań w zakresie prowadzenia dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej oraz stosowania instrukcji eksploatacji urządzeń instalacji i sieci,
 • przepisów dotyczących budowy urządzeń ,instalacji i sieci oraz norm i warunków technicznych jakim powinny odpowiadać te urządzenia, instalacje i sieci,
 • przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, z uwzględnieniem udzielania pierwszej pomocy oraz wymagań ochrony środowiska,
 • zasad postępowania w razie awarii, pożaru lub innego zagrożenia bezpieczeństwa ruchu urządzeń przyłączonych do sieci,
 • zasad dysponowania mocą urządzeń przyłączonych do sieci,
 • zasad i warunków wykonywania prac kontrolno-pomiarowych i montażowych.
 • zasad budowy, działania oraz warunków technicznych obsługi urządzeń ,instalacji i sieci,
 • zasad eksploatacji oraz instrukcji eksploatacji urządzeń ,instalacji i sieci,
 • zasad i warunków wykonywania prac kontrolno–pomiarowych i montażowych,
 • zasad i wymagań bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy,
 • instrukcji postępowania w razie awarii, pożaru, lub innego zagrożenia bezpieczeństwa obsługi urządzeń, lub zagrożenia życia, zdrowia i środowiska.

Obecnie prowadzimy nabór na szkolenia otwarte w ponad 19 miastach! Szkolenia zamknięte przeprowadzamy na terenie całego kraju! (Grupy zorganizowane powyżej 5 osób). Nasza oferta dostosowywana jest do Państwa potrzeb. W celu uzyskania szczegółowych warunków współpracy, zapraszamy do kontaktu.

INTER-SEP – doświadczenie, profesjonalizm, jakość

Naszą misją jest przekazywanie Państwu profesjonalnej, fachowej, rzetelnej wiedzy na temat: elektroenergetyki, energetyki, elektroniki, automatyki, a także radiotechniki, technik informacyjnych, optoelektroniki i telekomunikacji. Kursy prowadzone są przez specjalistów w swojej dziedzinie. W ciągu jednego dnia danego kursu nasi uczniowie mogą zdobyć lub przedłużyć uprawnienia do obsługi agregatów prądotwórczych, zaawansowanych elektronarzędzi, eksploatacji lub dozoru instalacji i sieci elektrycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV.

Po zdaniu egzaminu ustnego uczniowie otrzymują specjalne Państwowe Świadectwo Kwalifikacji, a także mogą przystąpić do podjęcia pracy zawodowej w branży elektrotechnicznej.

Uprawnienia elektryczne

Oferujemy szeroki asortyment szkoleń wraz z uprawnieniami G1. Wymogiem przystąpienia do kursu jest obowiązek ukończenia 18 lat, a także posiadanie wykształcenia na poziomie minimum podstawowego. Kurs sep 1kv skierowany jest do pracowników zajmujących się dozorem oraz eksploatacją urządzeń sieci i instalacji wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Usługi świadczymy dla osób prywatnych oraz firm. Jesteśmy w stanie dojechać do wyznaczonego przez Państwa miejsca. Organizujemy również kursy otwarte – dostępny dla wszystkich.

Jak przebiega kurs do 1kv?

Dzięki naszej ogromnej wiedzy nabytej przez wiele lat różnych doświadczeń, kursanci, którzy podjęli z nami współpracę bez większego problemu pomyślnie zdają egzaminy i otrzymują uprawnienia elektryczne G1, których ważność trwa 5 lat. Kurs sep 1kv trwa 1 dzień i składa się on z wykładu prezentowanego oraz prezentacji multimedialnej.

Pozostałe kursy

Oferujemy także kursy sep powyżej 1kv dla osób pełnoletnich, które posiadają dodatkowo wiedzę praktyczną w pracy z instalacjami elektrycznymi powyżej 1kv. Jesteśmy w stanie przeprowadzić dany kurs na terenie konkretnego zakładu pracy. Kurs sep powyżej 1kv przygotuje do pracy z instalacjami i urządzeniami elektroenergetycznymi

Szkolenia - wiedza i nowe kwalifikacje
INTER-SEP

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą szkoleniową. Cechuje nas wysoko doświadczona kadra, która przeprowadza szkolenia na najwyższym poziomie wg opinii klientów jesteśmy jedną z najlepszych i najtańszych firm szkoleniowych w Polsce.

Godziny Otwarcia

Pn - Pt 8:00 - 19:00
Sob 10:00 - 15:00

Adres

ul. Jesionowa 5 B
41-209 Sosnowiec

O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna